Poznaj Nas

INSTECHNIKA KROSNO

INSTECHNIKA to firma instalacyjna z 15-lenim doświadczeniem w branży grzewczej. Specjalizujemy się
w wykonawstwie instalacji:

  • centralnego ogrzewania,
  • wodno-kanalizacyjnych,
  • gazowych,
  • wentylacji mechanicznej wraz z odzyskiem ciepła

oraz wykonawstwem kotłowni opartych o:

  • odnawialne źródła energii: pompy ciepła, kotły biomasowe
  • tradycyjne źródła ciepła: kotły gazowe, olejowe, węglowe oraz na ekogroszek

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji począwszy od projektu, doradztwa, wyceny, montażu oraz późniejszej opieki serwisowej. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do: firm budowlanych, deweloperów, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz do klientów indywidualnych.

Posiadamy wszelkie uprawnienia budowlane w branży instalacji sanitarnych oraz ubezpieczenie OC z tytułu wykonywanej działalności. Wiele lat w branży pozwoliło na uzyskanie ugruntowanej pozycji na rynku instalacyjnym. Inwestorzy cenią nas za terminowość wykonywanych prac, ich jakość i zgodność z projektami technicznymi, normami oraz sztuką budowlaną.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że spotka się ona z Państwa zainteresowaniem.

NASZE PRIORYTETY

company1

DOŚWIADCZENIE

Wiele lat w branży pozwoliło na uzyskanie ugruntowanej pozycji na rynku instalacyjnym. Inwestorzy cenią nas za terminowość wykonywanych prac, ich jakość i zgodność z projektami technicznymi, normami oraz sztuką budowlaną.

company2

DORADZTWO

Bazując na ogromnym doświadczeniu w branży sanitarnej, naszym Klientom proponujemy sprawdzone przez nas urządzenia i materiały dając gwarancję zadowolenia z późniejszego użytkowania.

company3

ROZWÓJ

Kładziemy duży nacisk na rozwój naszych pracowników. Bierzemy udział w licznych szkoleniach oraz kursach stale podnosząc wiedzę oraz kwalifikacje.

Szukasz pewnego partnera dla swojej inwestycji?